Kontakt koža na kožu

parallax background

KONTAKT KOŽA NA KOŽU PO PÔRODE

PREČÍTAJTE SI O KONTAKTE KOŽA NA KOŽU

Základné informácie o význame kontaktu koža na kožu získate v knižke „Bonding - matkina náruč po pôrode“, ktorú si môžete stiahnuť zdarma ako ebook alebo zakúpiť vytlačenú verziu. V knižke sa dozviete prečo je kontakt koža na kožu po pôrode dôležitým krokom k podpore dojčenia, ako prebieha po cisárskom reze, čo sa počas kontaktu koža na kožu deje vo fyziologickej rovine v tele matky aj dieťaťa. Kniha je doplnená ilustráciami a vyjadreniami odborníkov z oblasti pôrodníctva a pôrodnej asistencie, neonatológie. O dôležitosti bezprostredného kontaktu medzi matkou a dieťaťom po pôrode z psychologického hľadiska sa v knihe vyjadril prof. MUDr. Jozef Hašto. Zakúpením tlačenej verzie brožúrky prispievate na činnosť združenia Ženské kruhy.

Kúpiť Stiahnuť
parallax background

VIDEÁ O KONTAKTE KOŽA NA KOŽU

Mesačný prístup k prednáške Nilsa Bergmana

Záznam z konferencie od MAMILA, o.z. (v anglickom i slovenskom jazyku) predstavuje príležitosť vypočuť si tohto prednášajúceho experta svetového formátu priamo u vás doma. Je to jedinečná možnosť nadobudnúť nové poznatky, ktoré prezentujú najmodernejšie výskumy súčasnosti v oblasti neurovedy, neonatológie, psychológie a laktačnej medicíny.

Viac info
parallax background

KOĽKO DETÍ JE NA SLOVENSKU PO NARODENÍ V KONTAKTE KOŽA NA KOŽU?

Pomôžte nám to zmeniť

Vyplňte dotazník o stave podpory dojčenia v slovenských pôrodniciach, alebo nás finančne podporte.

Dotazník Chcem podoriť

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 

O nás:

Kladieme si za cieľ prinášať komplexný pohľad na tehotenstvo, pôrod a materstvo, ako na prirodzenú a dôležitú súčasť života ženy. Sme presvedčené, že toto obdobie by malo byť prežité, pokiaľ je to možné pozitívne a bez pocitu straty kontroly nad vlastným telom.